رای به سایت :
105
محبوب
یگان امام حسن مجتبی(ع)
جمعه 27 مهر 1397 -
آمادگی کامل یگان امنیتی امام حسن مجتبی (ع) جهت امداد و خدمات رسانی به آسیب دیدگان زلزله استان کرمانشاه
فرمانده یگان امنیتی امام حسن مجتبی (ع):

آمادگی کامل یگان امنیتی امام حسن مجتبی (ع) جهت امداد و خدمات رسانی به آسیب دیدگان زلزله استان کرمانشاه

یگان امنیتی امام حسن مجتبی (ع) هم اکنون در وضعیت هوشیار باش جهت امداد رسانی به آسیب دیدگان زلزله استان کرمانشاه می باشد.
calendar
تاریخ : 1396/08/22 - 19:12
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از یگان امام حسن مجتبی(ع)، فرمانده یگان امنیتی امام حسن مجتبی(ع) سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ:  یگان امنیتی امام حسن مجتبی(ع) آمادگی کامل جهت خدمت رسانی به آسیب دیدگان زلزله شب گذشته کرمانشاه را اعلام کرد.

پیرو دستور فوری فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) در خصوص کمک به آورابرداری و یاری رساندن به آسیب دیدگان، این یگان آمادگی جهت هرگونه خدمت رسانی را به آسیب دیدگان زلزله شب گذشته کرمانشاه را دارد.

سرهنگ یوسف فیضی افزود: نیروهای بسیجی و گردان‌های امنیتی امام علی (ع) به‌همراه پاسداران براساس وظیفه ذاتی خود آمادگی خدمت‌رسانی به آسیب دیدگان زلزله شب گذشته را دارند.

فرمانده یگان امام حسن مجتبی(ع) اظهار داشت: رسیدگی به امور نیازمندان در زمینه‌های مختلف یکی از وظایفی است که پاسداران و بسیجیان برای خودشان ایجاد کرده‌اند.
وی گفت: بسیجیان و پاسداران در سراسر کشور هر زمانی که صدای مظلوم و نیازمندی را شنیده‌ و یا احساس کرده‌اند که با حضور خود می‌توانند باری از دوش شخص یا گروهی بردارند بدون هیچ درنگی وارد صحنه شده و اقدامات لازم را انجام داده‌اند.
فرمانده یگان امنیتی امام حسن مجتبی(ع) افزود: پس از وقوع زلزله دلخراش شب گذشته در غرب کشور که پس زلزله‌های آن نیز در تهران حس شد، تمام پاسداران و همچنین گردان‌های تحت امر به حالت هوشیارباش کامل جهت خدمت‌رسانی درآمده‌اند.
وی در پایان تصریح کرد: بسیجیان و پاسداران این یگان آمادگی کامل را دارند تا در صورت نیاز خدمت‌رسانی لا‌زم به نقاط مختلف کشور به‌ویژه استان کرمانشاه که بیشترین خسارت در آن به وجود آمده است را ارائه کنند.
ومن الله التوفیق
سرهنگ پاسدار یوسف فیضی
فرمانده یگان امنیتی امام حسن مجتبی (ع)
دوشنبه مورخ ۲۲ آبان ۱۳۹۶


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15439


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        یگان امام حسن مجتبی(ع)        استان ها        کرمانشاه        زلزله        سرپل ذهاب        امدادرسانی                            
مطالب مرتبط